Skip to content Skip to footer

Klasy I w Będominie – 05.10.2023r.

Tradycją już naszej szkoły, w ramach przybliżenia sylwetki jej patrona – Józefa Wybickiego, uczniowie klas I udają się do Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie.

5 października 2023r. pod opieką wychowawców, pani pedagog oraz nauczycieli, uczniowie klas I spędzili tam pełen wrażeń dzień. Było zwiedzanie Muzeum; wykład na temat Józefa Wybickiego; zabawy integracyjno-rekreacyjne, których tematem przewodnim była sylwetka Patrona Szkoły, a wszystko zwieńczone zostało wspólnym ogniskiem z kiełbaskami.

Wyjazd odbył się w dwóch grupach. W godzinach przedpołudniowych w działaniach uczestniczyli uczniowie klas I Tb i I BSb; w popołudniowych – uczniowie klas I Ta i I BSa.

Dzień w Będominie przebiegł w miłej atmosferze zabawy, rywalizacji, zdobywania wiedzy, kształcenia postaw patriotycznych, obywatelskich i koleżeńskich oraz integracji, mimo momentami iście jesiennej aury. Wyjazd był całkiem udany!