Skip to content Skip to footer

Gala Stypendiów Marszałka – X 2023

W środę 11 października 2023r. w Kartuzach (I LO) odbyła się Uroczysta Gala Stypendialna. Uzdolnieni uczniowie szkół z powiatów kartuskiego i kościerskiego otrzymali Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego, w ramach projektu “Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” za rok szkolny 2022/2023.

Z naszej szkoły zostały nagrodzone następujące osoby: Armatowski Maciej II Tb, Ballerstadt Dominika III Tż, Brylowska Oliwia V Td, Flisikowska Daria II Tb, Grotha Magdalena IV Tb, Kitowski Wiktor IV Tb, Magulska Nikola II Tb, Miłosz Teresa II Tb, Neumiler Klaudia II Tb, Paczoska Kornelia II Tb, Piepiórka Natalia V Td, Toporek Hanna II Tb, Wroński Paweł III Tw.

Stypendystom towarzyszyła doradca zawodowy – pani Anita Syldatk.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!