Skip to content Skip to footer

Wycieczka klasy 2 BSb – 07.11.2023

07 listopada 2023r. uczniowie klasy 2BSb wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Gdańska. Opiekunami grupy były wychowawczyni klasy pani Monika Ostrowska oraz pani Anita Syldatk.

Wycieczka rozpoczęła się w Galerii Forum. Najpierw uczniowie spędzili miło czas w Forum w Gdańsku, gdzie w kinie Helios wspólnie oglądali film ”Siła naszych marzeń”. Następnie, w drugiej części wycieczki, uczniowie zgłębiali tajemnice historii zwiedzając nowe i interaktywne Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Celem wyjazdu była przede wszystkim integracja klasy oraz rozwijanie kompetencji kluczowych wśród młodzieży. Dzięki wycieczce uczniowie poszerzyli również swoją wiedzę, poznając historię II Wojny Światowej.
Uczniowie klasy byli zadowoleni z udanej wycieczki i z utęsknieniem oczekują okazji do kolejnego wspólnego wyjazdu.