Skip to content Skip to footer

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Tym razem nietypowo, bo 4 września 2023r. rozpoczął się nowy rok szkolny. Uroczyste rozpoczęcie odbyło się u nas w dwóch turach: o godz. 8.30 z wychowawcami, nauczycielami, dyrekcją i pracownikami szkoły spotkali się uczniowie klas I i II, zaś o 9.30 – klas od III do V.

W nowym roku szkolnym wszystkich powitała pani dyrektor Beata Kramp, kierując szczególnie ciepłe słowa do ponad 140 pierwszoklasistów, którzy wybrali naszą szkołę. Rozpoczynają oni edukację w 4 zawodach w technikum (technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik weterynarii oraz po raz pierwszy – technik stylista) oraz wybranych zawodach branżowej szkoły I stopnia (w tym kucharz).

Wychowawcami klas I zostali:

  • klasa I Ta – p. Beata Podsiad;
  • klasa I Tb – p. Katarzyna van Duinen;
  • klasa I BSa – p. Mariusz Lamk;
  • klasa I BSb – p. Grażyna Walkusz.

Rozpoczynający się rok szkolny będzie też czasem wzmożonej pracy dla uczniów klas V technikum, którzy przygotowują się do matury – po raz pierwszy w naszej szkole w Formule 2023.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy efektywnej pracy i licznych sukcesów w roku szkolnym 2023/2024.