W dniu 26 marca 2026 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w uroczystym wydarzeniu związanym z upowszechnianiem rezultatów programu Erasmus+. Gospodarzem spotkania był Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie.
Celem spotkania było podsumowanie i zaprezentowanie efektów działań realizowanych w ramach projektu, wymiana doświadczeń między szkołami, prezentacja wypracowanych materiałów oraz ewaluacja działań projektowych. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję obejrzeć prezentację podsumowującą wyjazd uczniów do Malagi, którzy brali udział w programie Erasmus+, a także skosztować hiszpańskich specjałów.


