Skip to content Skip to footer

Targi ,,Nauka – Praca – Kariera” w Kartuzach

26 marca 2024 r. uczniowie z naszej szkoły wraz z doradcą zawodowym p. Anitą Syldatk uczestniczyła w targach dla młodzieży ,,Nauka – Praca – Kariera”, które odbyły się w hali sportowej I LO w Kartuzach.                                                                                                   

Na targach przygotowano łącznie 28 stoisk. Swoją ofertę prezentowały zarówno największe uczelnie trójmiejskie, jak i mniejsze placówki oraz szkoły policealne. Pojawili się też przedstawiciele uczelni spoza granic Pomorza, m.in. z Politechniki Koszalińskiej czy Uniwersytetu w Bydgoszczy. Do wstąpienia w swoje szeregi zachęcały również policjantki z KPP w Kartuzach. Powiatowy Urząd Pracy oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna również prezentowali swoją ofertę na targach.