Skip to content Skip to footer

Targi Edukacyjne Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Kartuskiego

21 marca 2024 r. nasza młodzież wraz z opiekunami p. Anitą Syldatk i p. Joanną Skrzypkowską uczestniczyli w Targach Edukacyjnych Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Kartuskiego, które odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie.

Wydarzenie skierowane było do uczniów kończących klasy ósme szkół podstawowych. Stanowiło doskonałą okazję dla młodych osób, by zgłębić informacje na temat proponowanych kierunków kształcenia w szkołach ponadpodstawowych powiatu kartuskiego, do których będą mieli szansę uczęszczać po ukończeniu ósmej klasy. Dla naszej szkoły była to idealna okazja, aby przedstawić i zaprezentować swoja ofertę.                                                                              

Nasi uczniowie, jak zwykle stanęli na wysokości zadania, promując  naszą szkołę na wysokim poziomie.