Dnia 19 grudnia 2025 roku odbyły się w naszej szkole Jasełka. Apel przygotowały panie Justyna Plichta i Anna Reich. Przedstawienie łączyło tradycje ogólnopolskie z kaszubskimi. Uczennice występujące w roli Gwiżdży biegle posługiwały się językiem kaszubskim.
Apel połączył tradycję z nowoczesnością- grupa młodych ludzi rozmawiała o nadchodzących świętach, a temu wszystkiemu u przysłuchiwali się Anioł, Diabeł i Policjant. Uroczystość uświetnił też śpiew uczennic – Oli Góra i Marii Formella.
W przedwieniu brali udział uczniowie klasy IVTB oraz IITB.
Apel wprowadził nas w świąteczny nastrój i pozwolił docenić przebywanie w społeczności szkolnej.
