Skip to content Skip to footer

Powiatowe Targi Pracy w Kartuzach

W tegorocznych targach pracy w Kartuzach, które odbyły się w dniu 18 kwietnia 2024 r. uczniowie z naszej szkoły mieli okazję zapoznać się z różnymi ofertami pracy i możliwościami rozwoju zawodowego. Na stoiskach przedstawicieli firm i instytucji można było dowiedzieć się o oferowanych stanowiskach, wymaganiach oraz warunkach zatrudnienia. Wyjazd z uczniami odbył się w ramach lekcji, które miały na celu przybliżenie młodzieży realiów rynku pracy i zachęcenie ich do myślenia o własnej przyszłości zawodowej.

Podczas wizyty na targach, uczniowie mieli okazję porozmawiać z pracodawcami, poznać specyfikę poszczególnych branż oraz zdobyć informacje na temat możliwości rozwoju kariery. Dla wielu uczniów był to cenny i inspirujący wyjazd, który pozwolił im lepiej zrozumieć środowisko pracy oraz podjąć pierwsze kroki w planowaniu swojej przyszłości zawodowej. Dzięki spotkaniu z pracodawcami i ekspertami z różnych dziedzin, mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat dostępnych ścieżek kariery i zdobyć motywację do dalszego rozwoju.