Skip to content Skip to footer

Na gali Nagród Starosty Kartuskiego -30.10.2023r.

Już po raz 21. najzdolniejsi uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu zostali uhonorowani Nagrodą Starosty Kartuskiego. 30 października 2023r. w Kartuskim Centrum Kultury, Starosta Kartuski Bogdan Łapa wręczył dyplomy gratulacyjne setce tegorocznych laureatów, w tym również uczniom i absolwentom naszej szkoły. W tym uroczystym dniu towarzyszyła im pani dyrektor Beata Kramp oraz pani Anita Syldatk – szkolny doradca zawodowy.

Galę uświetniło wystąpienie Przemysława Staronia, nauczyciela i wykładowcy, psychologa i kulturoznawcy, popularyzatora edukacji filozoficznej w polskim systemie edukacji, uhonorowanego tytułem Nauczyciela Roku 2018 oraz Człowieka Roku 2019.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.