Skip to content Skip to footer

Kolejne wykłady w ramach projektu “Rejs do nauki”

W listopadzie br. kolejne klasy uczestniczyły w wykładach w ramach projektu realizowanego przez Uniwersytet Morski w Gdyni pt. “Rejs do nauki”.

Dnia 10 listopada 2023 r. uczniowie z klasy II Ta wraz z panią Agnieszką Bielawa uczestniczyli w wykładzie pt. „Jak zostać mistrzem relacji międzyludzkich?”, który prowadziła Prof. UMG dr hab. Agnieszka Rybowska poprzez platformę MS Teams. Natomiast dnia 29 listopada 2023 r. klasa 4 Ta wysłuchała wykładu nt. „Jakość usług w turystyce: kluczowe znaczenie komunikacji” prowadzonego przez dr inż. Aleksandrę Grobelną.

Dzięki wykładom uczniowie wzbogacili wiedzę na temat relacji międzyludzkich oraz ich znaczenia w dzisiejszym świecie, a także komunikacji i jakości w usługach turystycznych.

Uczniowie z zaciekawieniem słuchali i aktywnie uczestniczyli w wykładzie. Młodzież bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w wykładzie.