Skip to content Skip to footer

Klasowy konkurs dekoracji stołu świątecznego – I Ta

13 grudnia 2023 roku uczniowie z klasy I Ta technik hotelarstwa brali udział w klasowym konkursie na dekorację stołu świątecznego, zorganizowanym przez panią Agnieszkę Grzegorzewską. Celem konkursu było pobudzenie i rozwijanie zainteresowań oraz praktycznych umiejętności uczniów, związanych z przyszłym zawodem, a także inspirowanie uczniów do kreatywności w zakresie aranżacji stołów. Przy ocenie uwzględniono stopień trudności, atrakcyjność, inwencję twórczą oraz zgodność tematu z konkursem. Oprócz przygotowania dekoracji stołu, uczniowie w czasie konkursu musieli zaprezentować swój stół. Uczestnicy przekonująco mówili o dekoracjach stołów, o nowych trendach. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: pani wicedyrektor Maria Konkel i pani Hanna Penkowska. Decyzją komisji konkursowej przyznano następujące miejsca:

I miejsce – Anna Adamczyk, Wiktoria Stencel, Ines Kożyczkowska i Anna Kitowska (stół nr 1)

II miejsce – Zuzia Kwiecińska, Kornelia Hein i Maja Grunwald (stół nr 4)

III miejsce – Amelia Pawela, Julia Gronda i Oliwia Myszk (stół nr 5)

Zwycięzcy otrzymali w nagrodę ocenę celującą z jednego z przedmiotów zawodowych oraz słodką niespodziankę. Pamiętajmy że święta są wspaniałą okazją do rodzinnych spotkań przy pięknie udekorowanym stole.