Skip to content Skip to footer

Klasa III Ta w kinie i na jarmarku bożonarodzeniowym – XII 2023

Dnia 6 grudnia 2023 roku uczniowie klasy III Ta wzięli udział w wycieczce edukacyjno-integracyjnej do Gdańska, której opiekunami była wychowawczyni pani Alicja Drzewiecka oraz pani Anita Syldatk.

Celem wyjazdu była przede wszystkim integracja klasy, rozwijanie kompetencji kluczowych wśród młodzieży. Wycieczka rozpoczęła się seansem filmowym w kinie – film pt. „Najpiękniejsze święta”, a następnie uczniowie wybrali się na jarmark bożonarodzeniowy.

Podczas wyjazdu uczniowie mogli zobaczyć i skosztować potraw z różnych stron świata, m.in. kuchni włoskiej, polskiej, hiszpańskiej, belgijskiej, jak również poczuć już klimat świąteczny – podziwiając ozdoby świąteczne.

Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z udanego wyjazdu.