Skip to content Skip to footer

Dzień Edukacji Narodowej i Ślubowanie Uczniów Klas I – 2023

13 października 2023r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Święto to było szczególnie ważne dla uczniów klas pierwszych, ponieważ w tym dniu odbyło się także Uroczyste Ślubowanie.

Do ślubowania na Sztandar Szkoły przystąpili uczniowie dwóch klas pierwszych Technikum oraz dwóch klas Szkoły Branżowej. Pani dyrektor – Beata Kramp podkreśliła szczególne znaczenie złożenia ślubowania w życiu każdego ucznia, ponieważ czyni ich ono pełnoprawnymi członkami szkolnej rodziny i daje przepustkę do kolejnego etapu dorosłości.

Kolejnym punktem uroczystości było uczczenie wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły w dniu ich święta – Dniu Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły podziękowała nauczycielom za ich zaangażowanie, wiedzę, umiejętności oraz wytrwałość i szlachetność. Wręczono również tradycyjne Nagrody Dyrektora dla pracowników Szkoły.

Na koniec społeczność szkolna miała okazję obejrzeć część artystyczną, przygotowaną przez uczniów klas technikum i BS, pod kierunkiem p. Beaty Podsiad.