Skip to content Skip to footer

Dni otwarte naszej szkoły

W piątek 5 kwietnia oraz w sobotę 6 kwietnia 2024 r. w Powiatowym Zespole Szkół w Somoninie odbyły się Dni Otwarte, podczas których można było zobaczyć i poznać czym zajmują się uczniowie naszej szkoły, kształcący się w poszczególnych kierunkach. Odwiedzili nas uczniowie, tegoroczni absolwenci szkół podstawowych oraz ich rodzice. Była to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą kształcenia i warunkami rekrutacji.

Goście mogli poznać m.in. pracę stylistów, weterynarzy, hotelarzy. Uczniowie klas Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych przygotowali na ten dzień mnóstwo słodkości. Dzień otwarty był doskonałą okazją do spotkania z uczniami Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia, rozmów z nauczycielami oraz udoskonalenia umiejętności technicznych.