Skip to content Skip to footer

Apel bożonarodzeniowy 2023 i świąteczne spotkania klasowe

W piątek 22 grudnia 2023r. odbyły się w naszej szkole tradycyjne jasełka bożonarodzeniowe, przygotowane przez uczniów klas I, II i V technikum oraz panią Justynę Plichta. Świetną grą aktorską oraz głębią refleksji wprowadzili oni społeczność szkolną w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Po części artystycznej, życzenia świąteczne złożyła również pani dyrektor Beata Kramp. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się na spotkania w klasach, które zorganizowali w duchu integracji, tolerancji oraz życzliwości dla drugiego człowieka, wg własnego uznania. Były więc tradycyjne wigilie, spotkania opłatkowe, ale i spotkania przy pizzy czy wyjścia do pobliskiej restauracji.

Wcześniej – w poniedziałek i wtorek – swoje spotkania świąteczne, w ramach godziny z wychowawcą, zorganizowali uczniowie klas II i III BS.