Apel bożonarodzeniowy i Wigilie klasowe 2022

Dodano: 03-01-2023

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, 22 grudnia 2022r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel bożonarodzeniowy.

O atmosferę w tym dniu zadbali, występujący w pięknej scenografii, uczniowie klasy III Tb, ITa i ITb, natomiast uroczystość została przygotowana przez panią Sabinę Niklas.
Zaśpiewane przez nich utwory świąteczne i montaż słowno – muzyczny wprowadził wszystkich w wyjątkowość tych świąt. Całość uświetniła wspaniałym głosem uczennica klasy IIITb Kinga Rasch, m.in. w swoim autorskim utworze: „Dobro wraca”.

Zebranym na uroczystości uczniom i pracownikom, życzenia świąteczne i noworoczne złożyła Dyrektor szkoły – pani Beata Kramp. Natomiast zwieńczeniem świątecznych uroczystości były Wigilie Klasowe.