Wielki Maraton Czytelniczy „Na literackim szlaku” 2021/2022

Dodano: 29-05-2022

Wielki Maraton Czytelniczy „Na literackim szlaku” na rok szkolny 2021/2022 już za nami. Po raz kolejny w tym konkursie czytelniczym o zasięgu ogólnopolskim, realizowanym przez WiMBP w Gdańsku, uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Tym razem grupa liczyła zaledwie cztery osoby, jednak liczy się zaangażowanie i podjęcie trudu czytania niełatwych tekstów literackich, zaproponowanych przez organizatorów. Było to sześć tytułów, z którymi zapoznać się należało w ciągu sześciu miesięcy. Po każdej z lektur przeprowadzany był test znajomości treści.

Koordynacją szkolnych zmagań Czytelniczych Maratończyków zajmowały się panie Hanna Penkowska i Maria Konkel.

Po zebraniu przez organizatorów wyników ogólnych, wyróżnienie w naszej szkole uzyskała Klaudia Kąkol z klasy III Td. Gratulujemy!