Pożegnanie Absolwentów Technikum 2022

Dodano: 06-05-2022

29 kwietnia 2022r. odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych Maturzystów. Po raz ostatni Absolwenci czwartej klasy Technikum stanęli przed swoimi nauczycielami, by w podniosłej atmosferze odebrać świadectwa ukończenia szkoły. Doniosłe wydarzenie uświetnił swoją obecnością p. Andrzej Leyk -członek Zarządu Rady Powiatu. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu głos zabrała p. Dyrektor E. Świętoń, życząc młodzieży, m. in. powodzenia na egzaminie maturalnym oraz sukcesów i pomyślności w dorosłym życiu. Podziękowania skierowała również do rodziców i nauczycieli. Nagrodę Starosty dla najlepszego Absolwenta otrzymała Aneta Lewańczyk. Wyróżnienie odebrała także Kornelia Żołądz za bardzo dobre wyniki w nauce i 100% wynik egzaminu zawodowego. Wręczono również listy gratulacyjne rodzicom Anety Lewańczyk, Kornelii Żołądz i Sandry Rosołowskiej. Następnie głos zabrała wychowawczyni klasy, p. Bernadeta Pruszak, dziękując Absolwentom za wytrwałość i ciężką pracę, oraz przedstawiciel klasy 4T- Sandra Rosołowska. Kilka ciepłych słów do starszych kolegów skierowali również uczniowie klasy 3T, w krótkim przemówieniu oraz prezentacji zawierającej najlepsze chwilę z czterech lat. Po części oficjalnej wszyscy mogli jeszcze porozmawiać przy kawie i torcie – poczęstunku przygotowanym przez Absolwentów.