Warsztaty ukŁADamy w głowach

Dodano: 29-03-2022

Klasa pierwsza Branżowej Szkoły I stopnia w dniu 25 marca 2022 r.  wzięła udział w warsztacie pn. ukŁADamy w głowach- motywujemy do działania. Warsztat prowadzony był przez młodych ludzi, którzy chcą pokazać, że każdy ma talent tylko wystarczy go w sobie odnaleźć, żeby móc go dobrze wykorzystać.

Zajęcia były realizowane w ramach projektu społecznego ukŁADamy w głowach- motywujemy do działania w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych „Zwolnieni z Teorii”. Projekt otrzymał Patronat Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku.

Celem projektu jest pokazanie, że każdy ma talent. Wystarczy go tylko w sobie odnaleźć i dobrze wykorzystać. Jak mówią organizatorzy projekt umożliwia zaprezentowanie swoich pasji, talentów, zainspirowanie innych do działania, dlatego zorganizowali konkurs talentów “Talenty ze Wzgórza”. Przeprowadzili warsztaty, na których opowiadali jak można znaleźć i rozwinąć swoją pasję. Mówili także o tym, jak ważne jest poczucie własnej wartości w procesie szukania swoich talentów. Organizują także warsztaty tematyczne dla uczestników konkursu talentów. Odbyły się już warsztaty artystyczne i w planach są kolejne – tym razem na temat fotografii i aktorstwa. Na social mediach publikowane są ciekawe artykuły i ciekawostki na temat procesu rozwoju talentów, o tym jak zwiększyć poczucie własnej wartości oraz podcasty i wywiady z utalentowanymi osobami. 

Link do profili na portalach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/ukladamy.w.glowach

Instagram: https://www.instagram.com/ukladamy_w_glowach_/

Agnieszka Głodowska