Cała Polska Czyta Dzieciom

Dodano: 16-03-2022

Wolontariusze naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w cyklicznej kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Projekt polegał na regularnych,  wielokrotnych spotkaniach wolontariuszek z dziećmi w przedszkolach, tj.: Przedszkolu Niepublicznym „Tygrysek” w Prokowie, Przedszkolu Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo w Kartuzach, Żłobku „Zielony Słonik” w Kartuzach (2021/2022).
Głównym celem kampanii jest uświadomienie, jak wielkie znaczenie dla rozwoju dziecka ma czytanie mu, najlepiej codziennie przez co najmniej 20 minut. Dziękujemy przede wszystkim za zaangażowanie wolontariuszek, które czytały maluchom z wielkim zapałem:


Kingi Rasch (2Tb)

Julii  Flisikowskiej (2Tb)

Karolinie Dominik (3Tb)

Agacie Zaborowskiej (3Td)

Oliwii Brylowskiej (3Td)

Nie do przecenienia jest kontakt dziecka z książką już od najmłodszych lat!