Wycieczka klasy I Ta 2021/2022 do Gdańska

Dodano: 13-12-2021

Dnia 6.12.2021r. uczniowie klasy I Ta pod opieką wychowawczyni p. Alicji Drzewieckiej oraz p. Agnieszki Grzegorzewskiej uczestniczyła w wyciecze edukacyjno-integracyjnej do Gdańska.

Celem wyjazdu była integracja klasy, a przede wszystkim poszerzenie kompetencji zawodowych poprzez wizytowanie hoteli, m.in. Mercure Hevelius oraz Ibis.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się ze strukturą organizacyjną hotelu oraz restauracji hotelowych, zobaczenia sal konferencyjnych o różnej wielkości i wystroju, centrum fitness, sali restauracyjną, w której obywają się poranne śniadania, sprzętu do serwowania śniadań, ułożenie potraw w bufecie, pokoje o podstawowym i wyższym standardzie, kuchnię zimną i gorącą. Młodzież poznała pracę na stanowiskach związanych ze swoimi zawodami, jak również sekrety pracy różnych działów hotelowych.

Pełni wrażeń i w radosnych nastrojach wszyscy wrócili do domów. Uczniowie z niecierpliwością czekają na następne wyjazdy.