Udział wolontariuszy w festynie charytatywnym „11 Listopada Cała Drużyna gra dla Seweryna” w Przodkowie

Dodano: 14-11-2021

W czwartek 11 listopada 2021r. grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Pomocna Dłoń” włączyła się w przygotowania i sprzedaż ciast podczas festynu charytatywnego w hali widowiskowo – sportowej w Przodkowie pod hasłem: „11 Listopada Cała Drużyna gra dla Seweryna”.
Celem imprezy było wsparcie i pomoc w odzyskaniu zdrowia – nauczyciela i trenera Seweryna Wrońskiego z Przodkowa, natomiast program obfitował w aktywności sportowe, występy, pokazy i licytacje. 19 sierpnia w nocy – z niewiadomych przyczyn Sewerynowi zatrzymało się serce, co w konsekwencji doprowadziło do niedotlenienia mózgu. Dzisiaj leży w szpitalu, wybudzony ze śpiączki i potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji, która jest strasznie kosztowna. Walczy jak prawdziwy zawodnik i potrzebuje ogromnego wsparcia!!!Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, uczniom i nauczycielom za pomoc w pieczeniu ciast i innych słodkości.
Szczególne podziękowania skierowane są do tych wolontariuszy, którzy pod czujnym okiem Pani Beaty Kramp i Pani Sabiny Niklas przez wiele godzin sprzedawali wypieki (łącznie ok. 50 ciast):

 • Wiktoria Formela (3Tb)
 • Katarzyna Roszkowska (3Tb)
 • Aneta Brylowska (3Tb)
 • Magdalena Grotha (2Tb)
 • Katarzyna Riegel (2Tb)
 • Julia Skierka (3Ta)
 • Wiktoria Domaros (3Td)
 • Wiktoria Trepczyk (3Td)
 • Klaudia Kamińska (3Td)
 • Klaudia Kąkol (3Td)
 • Jakub Brzeski (3Tb)
 • Nikodem Pozorski (3Tb)

Dziękujemy za poświęcony czas i okazanie wielkiego, wrażliwego serca!!!Kochani, po raz kolejny zrobiliśmy razem coś wielkiego ❤️

Opiekunka wolontariatu: Sabina Niklas