Wycieczka klasy II Tb do Gdyni

Dodano: 01-10-2021

20 września 2021r. odbyła się wycieczka dydaktyczna klasy 2Tb do Gdyni, opiekunkami były wychowawczyni Pani Sabina Niklas oraz Pani Aneta Szeląg. Celem wyjazdu była przede wszystkim integracja zespołu klasowego i rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów.Najważniejszym punktem dnia był Adventure Park Gdynia Kolibki, gdzie uczniowie mieli okazję wziąć udział w zajęciach zespołowych mających charakter integracyjny, z nastawieniem na budowanie grupy, więzi i trwałych relacji w zespole klasowym Przy pięknej pogodzie wszyscy korzystali z Parku Linowego, grali w Paintball i inne zespołowe zabawy terenowe.Następnie autokarem udaliśmy się na spacer po Skwerze Kościuszki, gdzie wychowawczyni przybliżyła historię zabytkowych okrętów oraz dużych wycieczkowców takich jak: Statek – fregata Dar Pomorza czy Okręt – niszczyciel ORP Błyskawica. Ostatnim elementem wycieczki był spacer po bulwarze nadmorskim z widokiem na przystań jachtową, a także piknik na plaży.Pełni wrażeń, w radosnej atmosferze – późnym popołudniem wróciliśmy do domów.

Sabina Niklas