Dni Otwarte 2021

Dodano: 05-05-2021

W dniach 21. 22. i 24. kwietnia 2021r. odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszych murach potencjalnych kandydatów na uczniów ZSP oraz ich rodziców.

Nauczyciele Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia zapoznali zainteresowanych z oferta edukacyjną szkoły oraz jej bazą dydaktyczną.

Dużym zainteresowaniem gości cieszyły się informacje o projektach Erasmus+ z powodzeniem realizowanych przez szkołę od lat.

W ramach promocji projektów, przygotowano wystawy oraz prezentacje, dokumentujące staże uczniowskie w ramach projektów „Nowoczesny pracownik w Europie” oraz „Partnerstwo w kształceniu zawodowym” Erasmus+.

Ze względu na pandemię, Dni Otwarte miały bardziej kameralny charakter, jednak taka forma organizacji spotkała się z przychylnym przyjęciem. Każdy z gości otoczony został indywidualną opieką; uzyskać mógł odpowiedź na nurtujące pytania.

Wszystkich, którzy nie zdążyli nas odwiedzić, a zainteresowani są dodatkowymi informacjami o szkole, zapraszamy do kontaktu telefonicznego (sekretariat).