„Dzielimy się Talentami”

Dodano: 08-04-2021

Wolontariat szkolny w kwietniu 2021r. rozpoczął nowy cykl działań z serii: „DZIELIMY SIĘ DOBREM” pod nazwą: „DZIELIMY SIĘ TALENTAMI”❤️
Wszyscy uczniowie, którzy pragną podzielić się z innymi swoimi umiejętnościami, talentami, doświadczeniem czy własnym projektem teraz mają taką możliwość.  Zdjęcia talentów, pomysłów i prac naszych uczniów publikowane są na szkolnym FB i Instagramie.
Dzielenie się dobrem to przede wszystkim recepta na życie, cudowne przyjaźnie, wspaniałe przygody oraz pasja, która daje radość i satysfakcję. Pojawiły się już talenty wokalne, kulinarne, fotograficzne, miłośnicy zwierząt (przede wszystkim wyścigów konnych), pasjonaci snowboardu, laureaci plebiscytu „Sportowiec Roku”, a także wspaniałe prace manualne (t.j szkice, kartki okolicznościowe czy obrazy – kompozycje z naturalnego mchu). Dziękujemy również cichym wolontariuszom, którzy od wielu lat wspierają bezdomne i niechciane zwierzęta w schroniskach. Pomaganie i miłość do ludzi i zwierząt uczy cierpliwości, odwagi, a także wytrwałości w dążeniu do celu… Wszyscy uczniowie, którzy chcieliby jeszcze podzielić się z innymi swoimi umiejętnościami i talentami proszeni są o kontakt z p. Sabiną Niklas.