ZAKRĘCONY EKO-KONKURS

Dodano: 07-03-2021

Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocną Dłoń” wzorem poprzedniego semestru 2020/2021 kontynuuje w naszej szkole akcję ♻️EKO-KONKURS♻️, która polega na zbiórce plastikowych nakrętek na rzecz Fundacji Piramida Pomocy.

Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia w szczególności pomoc dzieciom niesłyszącym. Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym.

Dziękujemy wszystkim klasom, które wcześniej włączyły się w akcję i zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek oraz dostarczania ich do szkoły, gdzie będą ważone.

Zachęcamy uczniów do rozpropagowania akcji w swoim środowisku, do włączania w tę szczytną akcję swoje rodziny i znajomych (przypominamy o konieczności podpisania worków imieniem i nazwiskiem + klasa).

Na zakończenie roku 2020/2021 dzięki uprzejmości Pani Dyrektor dla zwycięskiej klasy czeka NAGRODA – WYJAZD DO KINA!!!