Konkurs ECO-bombka

Dodano: 16-02-2021

W ramach projektu „EKO-SZKOŁA 2021” w grudniu 2020r. w naszej szkole zorganizowano konkurs EKO-BOMBKA. Konkurs polegał na stworzeniu własnoręcznie ekologicznej świątecznej ozdoby. Uczniowie mieli za zadanie wykonać ozdobę świąteczną w pełni ekologiczną, tzn. wykonaną z surowców pochodzenia naturalnego (gałązki, mech, szyszki, słoma itp.) bądź surowców wtórnych (szklane/plastikowe opakowania itp). Najlepsze prace zostały zlicytowane przez nauczycieli naszej szkoły, a pieniądze przekazane na Kartuskie Centrum Caritas.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich technikum i szkoły branżowej.

Prace zostały ocenione przez komisję konkursową w składzie: Hanna Penkowska, Agnieszka Głodowska i Adriana Wenzel.

Poniżej wyniki konkursu :

I miejsce – Miron Blok kl.1 BS b

II miejsce ex aequo – Klaudia Kamińska kl.2 Td, Adrian Hinca kl.1 BS b

III miejsce – Marta Głowińska kl.2 Tc

Wyróżnienie za kreatywność – Faustyna Wielgus kl. 1Ta

Gratulujemy!