EKO-KONKURS po raz kolejny!

Dodano: 14-10-2020

W ramach EKO – KONKURSU Szkolny Wolontariat nawiązał współpracę z Fundacją „Piramida Pomocy, której głównym celem jest zasilić konto Stowarzyszenia Słyszeć bez Granic na rozbudowę Banku aparatów słuchowych.

Gorąco zachęcamy wszystkie klasy do ponownego regularnego zbierania plastikowych nakrętek. Jak poprzednio, korki zbieramy w klasach lub przynosimy do opiekunek wolontariatu – p. Sabiny Niklas i p. Kariny Zielonka (do gabinetu pielęgniarki lub sali nr 15).

Spora część worków została już przekazana do koordynatora Fundacji p. Patryka Konkola, który teraz udostępnił nam znaną większości „oponę”.

Do tej pory zebraliśmy ok. 200 kg. Wyniki przedstawiają się następująco:
– 1 Tb – 58,3 kg- 2 BSb –  51,8 kg- 4 T – 30 kg- 2 BSd – 27,8 kg- 2 Td – 9 kg- 2 BSc – 7,6 kg- 2 Tc – 5,8 kg- 3T – 3,2 kg- 2 Tb – 3 kg- 2 Ta – 2,4 kg

Na zakończenie semestru, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor, na klasę, która zbierze najwięcej nakrętek czeka NAGRODA – WYJAZD DO KINA!!!