Dzień Edukacji Narodowej 2020

Dodano: 13-10-2020

Dnia 9 października 2020r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Postanowiliśmy w tym trudnym czasie – minionych strajków, pandemii i nauczania zdalnego – odnieść się do tematów, które rozgorzały w Internecie i chyba w każdym polskim domu, budząc spore kontrowersje. Przedstawiliśmy spojrzeć na rzeczywistość przez pryzmat pracy nauczyciela, organizując debatę o godności tego zawodu.

Pod czujnym okiem nauczycieli: pań Agnieszki Głodowskie, Anity Leszkowskiej i Hani Penkowskiej uczniowie z kl. II i IV technikum wcielili się w role oskarżycieli i obrońców.

Z okazji tego szkolnego święta, głos zabrała również nasza Pani Dyrektor, która wyraziła swoje uznanie dla pracowników szkoły. Samorząd uczniowski sprawił natomiast całemu gronu pedagogicznemu słodką niespodziankę przepyszny tort. Wybrzmiało gromkie „Sto lat”, zaś później podopieczni składali swoim wychowawcom indywidualne życzenia.