Dwa światy – 2020

Dodano: 19-10-2020

Zwykle w październiku jako Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna Dłoń” sadziliśmy cebulki żonkili, inaugurując Pola Nadziei, niestety pandemia odebrała nam wiosenną akcję Pola Nadziei, nie pozwoliła także na muzyczne spotkanie w akcji „Dwa Światy”.
Pomimo to – w niedzielę 18 października 2020r. nasi wspaniali wolontariusze w Prokowie, Grzybnie, Miechucinie i w Brodnicy Górnej brali udział w  kweście „DWA ŚWIATY” – dla budującego się hospicjum w Kartuzach. W bardzo trudnych warunków atmosferycznych, szczególne podziękowania skierowane są do:
– Weroniki Blok (IVT)- Weroniki Kostuch (IVT)- Katarzyny Pryczkowskiej (IVT)- Kasyny Julii (IVT)- Formeli Julii (IVT)- Jana Leyka (IVT)- Marcie Konkel  (IITd)- Klaudii Kąkol (IITd)- Martynie Formela (IITd)- Wiktorii Domaros (IITd)- Justyny Ulaczyk (II BSb)- Oliwii Krampa (II BSb)
Całkowity dochód ze zbiórki do puszek przeznaczony będzie na wsparcie działalności kartuskiego Hospicjum.
Dziękujemy Wam za wielkie serce i empatię, jesteście cudowni!!!
Sabina Niklas