Podręczniki na rok szkolny 2020/2021

Dodano: 31-08-2020

Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021 znajduje się poniżej.

Prosimy wstrzymać się z zakupem do czasu spotkania z nauczycielami w klasach (nauczyciele przedstawią swoje wytyczne w tej sprawie).

Uczniowie klas I (po szkole podstawowej) i II po szkole podstawowej/po gimnazjum – proszę zwrócić uwagę na zakup właściwych podręczników (do odpowiedniego typu szkoły – ponadpodstawowa/ponadgimnazjalna).

Planujemy również organizację kiermaszu używanych podręczników – możliwość zakupu podręczników od uczniów klas starszych. Więcej informacji w szkole.

Absolwenci, zainteresowani sprzedażą podręczników – proszeni są o indywidualny kontakt z uczniami klasy IV T i III BS (szkoła nie przyjmuje podręczników od absolwentów; proszę wykorzystać prywatne komunikatory).