Wycieczka klasy III BSb

Dodano: 07-03-2020

24 lutego 2020r odbyła się wycieczka klasy III BSb do Gdańska. Opiekunami grupy były panie Sabiną Niklas i Karina Zielonka.

Celem wyjazdu była integracja klasy oraz rozwijanie kompetencji społecznych.

Rozpoczęliśmy wycieczkę od zwiedzania Starego Miasta, przeszliśmy Traktem Królewskim, ul. Długą (Neptun, Dwór Artusa), ul. Mariacką (Bazylika Mariacka), Długim Targiem oraz Targiem Węglowym (Złota Brama). Wychowawca przybliżył uczestnikom wycieczki historyczny charakter Starówki oraz  wspólnie podziwialiśmy architekturę różnych okresów, wciąż urzekającą niepowtarzalną atmosferą.
Wycieczka zakończyła się seansem filmowym w kinie Helios, w Centrum Handlowym „Forum”. Pełni wrażeń, w miłej atmosferze późnym popołudniem powróciliśmy do domów.

Uczniowie klasy II BSb