WOŚP 2020

Dodano: 20-01-2020

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020 odbył się w niedzielę, 12 stycznia 2020r. pod hasłem „Wiatr w żagle”. Włączyli się do niego wolontariusze Szkolnego Koła „Pomocna Dłoń”, współpracując ze sztabem w somonińskim ośrodku kultury.

Od wczesnych godzin porannych, 22 wolontariuszy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie zbierało pieniądze do puszek, w stałych punktach gminy Somonino, tj. w Somoninie, Kiełpinie, Wyczechowie, Szymbarku, Hopowie czy Goręczynie.

Szczególne podziękowania za zaangażowanie w akcję WOŚP 2020 skierowane są do:
Sandry Drążkowskiej (IVT)
Agaty Zimmermann (IVT)
Klaudii Niemc (IVT)
Julii Formela (IIIT)
Weroniki Blok (IIIT)
Kasi Pryczkowskiej (IIIT)
Julii Kasyna (IIIT)
Jasia Leyka (IIIT)
Karoliny Mielewczyk (IIT)
Anety Lewańczyk (IIT)
Natalii Piepiórka (ITd)
Nikoli Pakura (ITd)
Agaty Zaborowskiej (ITd)
Wiktorii Domaros (ITd)
Martyny Formela (ITd)
Oliwii Brylowskiej (ITd)
Julii Drążkiewicz (ITc)
Oliwii Krampa (IBSb)
Ani Kunowskiej (IBSb)
Justyny Ularczyk (IBSb)
Weroniki Łobockiej (IBSd)

Cały somoniński sztab zebrał kwotę 35 146.64 zł.