Podsumowanie EKO-KONKURSU 2019/2020

Dodano: 09-01-2020

Dnia 8.01.2020r pod patronatem Szkolnego Koła Wolontariatu „Pomocna Dłoń” zakończyła się II edycja EKO-KONKURSU (podsumowująca I semestr), zbiórka zaskoczyła nie tylko organizatorów akcji, ale także całą społeczność szkolną.

W drugim etapie zebraliśmy ponad 318 kg, co łącznie stanowi ponad 700 kilogramów!!!
Po zaciętej rywalizacji zwycięzcami została klasa IVT, która wygrywa bilety do kina -serdecznie gratulujemy!!!

Oto wyniki podsumowujące pierwsze i drugie ważenie:
– IV T – 160 kg
– I Ta – 114 kg
– I Tb – 101,6 kg
– I Tc – 69,2 kg
– III T – 59,6 kg
– I Td – 49,4 kg
– IIT – 31,8 kg
– III BSb – 29,8 kg
– I BSc – 27 kg
– I BSd – 24 kg
– I BSb – 16,6 kg
– III BSa – 11,4 kg
– I BSa – 5,6 kg
– II BSb – 1 kg
– II BSa ——-

Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie, wysoką motywację i ducha zdrowej rywalizacji. Środki zebrane z nakrętek pozwolą zakupić kaloryczne suplementy dla ciężko chorej Alicji, a także wesprzeć domową, prywatną rehabilitację. 
Podziękowania skierowane są również do naszych cudownych i niezastąpionych wolontariuszy Jaśka Leyka (IIIT), Kasi Roszkowskiej (ITb), którzy ważyli, protokołowali i nadzorowali akcją pod czujnym okiem opiekunów: p. Sabiny Niklas i p. Kariny Zielonka.
Już niebawem wrócimy do zbierania i ogłosimy kolejną edycję konkursu.
Sabina Niklas