Zapraszamy na Dzień Wolontariusza – 06.12.2019r.

Dodano: 02-12-2019

Zapraszamy całą społeczność szkolną, rodziców, a także pracodawców

na przedświąteczny koncert charytatywny

z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza,

który odbędzie się 6 grudnia 2019r. o godz. 10.40

w sali gimnastycznej w ZSP Somonino.

Tego dnia wolontariusze będą prowadzić także sprzedaż pierniczków, ciast i innych domowych wypieków. Całkowity dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wsparcie budowy Kartuskiego Hospicjum Caritas.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu „Pomocna Dłoń” p. Sabina Niklas i p. Karina Zielonka zapraszają wolontariuszy o godz. 12.30 na spotkanie przy słodkim poczęstunku. Celem spotkania jest integracja, budowanie zespołu wolontariackiego, jak również wyłonienie Rady Wolontariatu, omówienie poszczególnych zadań oraz spraw bieżących.