Wycieczka klasy II BS b 2019/2020 do Gdańska

Dodano: 06-11-2019

Dnia 5 listopada 2019r. uczniowie klasy II BS b wraz z opiekunami panią Alicją Drzewiecką i panią Anitą Leszkowską wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Gdańska.

            Na początku wycieczki uczniowie udali się na seans filmowy pt. „Joker” do kina „Helios” w Forum, po czym wybrali się na wspólny posiłek w ulubionym barze szybkiej obsługi. A następnie po filmie i posiłku, spacerując ulicami podziwiali zabytki Starego Miasta, m.in. Ratusz Starego Miasta, Wielki Młyn, Kościół św. Katarzyny.

            Uczniowie podróżowali w obie strony pociągiem PKM i SKM. Wybór środka transportu przez uczestników wycieczki okazał się właściwy, ponieważ koszty transportu były niższe, a czas podróży bardzo krótki.

            Wycieczka klasowa była doskonałą okazją do poznania dziedzictwa narodowego kraju, integracji klasy, ale i rozwoju odpowiedzialności oraz mobilności.

            Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z powodu udanego wyjazdu i z utęsknieniem oczekują kolejnej wycieczki.