Świąteczna Zbiórka Żywności – 2019r.

Dodano: 30-11-2019

W dniu 29 listopada 2019r. odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności pod patronatem Banków Żywności oraz przy współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Somoninie pod tegorocznym hasłem: „Głód to nie bajka”.
Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu „Pomocna Dłoń”, pod czujnym okiem opiekuna p. Sabiny Niklas, tradycyjnie już zbierali żywność w dyskoncie „Biedronka”, wspierając potrzebujących mieszkańców naszej gminy.
Wolontariusze całkowicie bezpłatnie wspierają działania banków, ale przede wszystkim działając na rzecz niemarnowania żywności, są siłą całej organizacji. Mimo szybkiego tempa życia i natłoku obowiązków w dzisiejszych czasach młodzież pomaga tym, którzy tego potrzebują. To dzięki ich zaangażowaniu świąteczna akcja charytatywna Banków Żywności co roku obejmuje niemal całą Polskę.
Na podziękowanie w  szczególności zasługują wolontariusze z klasy 1 Td:
– Brylowska Oliwia 
– Domaros Wiktoria- Formela Martyna
– Kamińska Klaudia
– Pakura Niklola
– Peek Julia- Piepiórka Natalia
– Maszka Dorota
– Zaborowska Agata
Dziękujemy za dzielenie się dobrem♥️