Targi edukacyjne w Chmielnie

Dodano: 12-05-2019

Dnia 9 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej im. majora Henryka Sucharskiego w Chmielnie odbyły się Targi Edukacyjne, promujące kierunki kształcenia szkół ponadgimnazjalnych. Celem spotkania było przedstawienie gimnazjalistom oraz ósmoklasistom z gminy Chmielno oferty edukacyjnej i promowanie kierunków kształcenia naszej szkoły. Uczniowie z ZSP Somonino, oprócz przygotowanych prezentacji, ulotek i ciekawych informacji  o naszej szkole, mieli także możliwość zaskoczenia swoich młodszych kolegów miłym poczęstunkiem. Uczniowie klas ósmych i gimnazjum z wielkim apetytem degustowali pyszne gofry, przygotowane przez naszych kucharzy (Zuzię Karczewską i Patrycję Elgert) z II BSb. Dziękujemy również Darii Roszkowskiej, Darii Rychert, Anecie Lewańczyk z I T oraz Jasiowi Leyk z II T za fantastyczne reprezentowanie i promowanie naszej szkoły.