Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt -2019

Dodano: 04-02-2019

W dniu 1.02.2019r. na hali sportowej w Goręczynie odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie. W zawodach wzięły udział reprezentacje sześciu szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kartuskiego.

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Kartuzach

II miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach

III miejsce  – II Liceum Ogólnokształcące w Kartuzach

IV miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie

V miejsce – Zespół Szkół Technicznych w Kartuzach

VI miejsce  – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie

ZSP Somonino wystąpiło w składzie: Zuzanna Kryszewska, Weronika Bladowska, Weronika Blok, Julia Kasyna, Weronika Kostuch, Katarzyna Pryczkowska, Agnieszka Kwidzińska, Aneta Lewańczyk, Karolina Mielewczyk, Izabela Puzdrowska, Daria Roszkowska.

Opiekunowie drużyny i organizatorzy zawodów: Mateusz Jancen i Mariusz Kocur.