Międzyszkolny Turniej Piłkarski 2018

Dodano: 11-06-2018

6 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie odbył się pierwszy Międzyszkolny Turniej Piłkarski. Turniej zorganizowany został przez Stowarzyszenie na rzecz promocji i profilaktyki zdrowia, a współfinansowany przez Gminę Somonino.

W rozgrywkach wzięła udział młodzież za szkół podstawowych z Goręczyna, Somonina, Kiełpina, Katolickiej Szkoły Podstawowej w Kartuzach oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie. Koordynatorem projektu był Mateusz Jancen, natomiast zawody sędziował Tomasz Lamk.

Zawody wsparła Młodzieżowa Drużyna Ratownicza, udzielając doraźnej pomocy przy skaleczeniach. W przerwach między kolejnymi meczami, na uczestników czekał ciepły posiłek regeneracyjny oraz słodka przekąska, przygotowane prze uczniów ZSP w Somoninie pod nadzorem p. Joanny Skrzypkowskiej.

Po kilkugodzinnych zmaganiach ogłoszono wyniki Turnieju:

I miejsce – ZSP w Somoninie,

II miejsce – Katolicka Szkoła Podstawowa w Kartuzach,

III miejsce  –  Szkoła Podstawowa w Somoninie,

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Kiełpinie,

V miejsce – Szkoła Podstawowa w Goręczynie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Łączna kwota projektu 2234,98 zł, w tym 2000,00 z dotacji Gminy Somonino.