„Pola Nadziei” 2018

Dodano: 26-04-2018

 

W niedzielę 22 kwietnia 2018r. wolontariusze Szkolnego Koła „Pomocna Dłoń” z ZSP Somonino dołączyli  do Ogólnopolskiej Akcji „Pola Nadziei”, która jak co roku wspiera osoby cierpiące na nowotwory. Także  w tym roku uczniowie kwestowali na terenie powiatu kartuskiego na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego. Szczególne podziękowania skierowane są do tych, którzy bezinteresownie, z gorącym sercem pragną służyć innym, szczególnie chorym i bardziej potrzebującym. Zbiórka do puszek odbyła się także na terenie szkoły, wolontariusze za datki rozdawali piękne żonkile, których cebulki posadzili jesienią.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje:
Regliński Miłosz (1BSb)
Bladowska Aleksandra (1T)
Blok Weronika (1T)
Brzezińska Agata (1T)
Formela Julia (1T)
Kasyna Julia (1T)
Niklas Julia (1T)
Piernicka Paulina (1T)
Pryczkowska Katarzyna (1T)
Murawska Małgorzata (IIZSZb)
Stromski Jan (2T)
Treder Grzegorz (2T)
Benka Kamila (IIIZSZb)
Dziękujemy!