Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 2018

Dodano: 08-04-2018

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Etap gminny odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Somoninie 14. 03. 2018. W konkursie udział brali nasi uczniowie z technikum, branżowej szkoły I-go stopnia i zasadniczej szkoły zawodowej: Jan Stromski, Damian Richert, Grzegorz Treder, Szymon Skowronek , Marcin Szadach oraz Oskar Socha.
Pytania testowe były na bardzo wysokim poziomie, a konkurencja dobrze przygotowana. Jan Stromski z klasy II Technikum dostał się do etapu finałowego i tu uzyskał drugie miejsce w swojej grupie wiekowej.

06.04.2018r. odbył się etap powiatowy Turnieju. Jan Stromski z klasy II T zajął w nim IV miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy!

Opiekun: A. Leszkowska