Pochwały od Pani Dyrektor

Dodano: 06-03-2018

We wtorek 06.03.2018r. odbył się u nas apel podsumowujący miniony semestr.

Pani dyrektor Elżbieta Świętoń oficjalnie pochwaliła i wyróżniła tych, spośród uczniów naszej szkoły, którzy odznaczyli się wysoką frekwencją, dobrymi wynikami w nauce oraz innymi działaniami i osiągnięciami.

 

 

 

Wyróżnieni zostali:

I BS A – Hirsz Aneta – 100% frekwencja;

I BS B – Miłosz Regliński– 100% frekwencji;

II ZSZ a – Kunowska Anna – 100 % frekwencji, Kreffta Marek – 97,98% frekwencji,  Stolc Piotr – 97,17% frekwencji, Tryba Kinga – 96,7 % frekwencji, Migowski Jakub – 95,97% frekwencji;

II ZSZ b – Łukasz Sobisz -frekwencja- 99,8%;

III ZSZ a – Weronika Kwidzinska (średnia ocen 4,71), Malek Karolina, Cierocka Aleksandra, Pipka Szymon (frekwencja ponad 95%);

III ZSZ b – Dominika Cieszyńska – bardzo dobre wyniki w nauce, wysoka frekwencja; Natalia Plichta – bardzo dobre wyniki w nauce, wysoka frekwencja; Patryk Trepczyk –  bardzo dobre wyniki w nauce, wysoka frekwencja; Karol Indernalik  –  bardzo dobre wyniki w nauce, wysoka frekwencja;

I T – Drywa Karolina – frekwencja 99,31%, Kostuch Weronika – 98,97%, Gronda Gracjan – 98,96%, Trepczyk Martyna  – 97,41%;

II T – Stromski Jan – wyniki w nauce i frekwencja; Dargacz Żaneta – wyniki w nauce i frekwencja; Bielicka Magda – frekwencja;

III T – Kurowska Kamila  – wysokie wyniki w nauce; Formela Paulina –  wysoka frekwencja 97,25% i wyniki w nauce;

IV T – Średnia ocen powyżej 4,5 – Paulina Abramowska; Frekwencja powyżej 95% – Ewa Łoś, Paulina Szwychtenberg.

 

Ponadto dyplomy i pisemne gratulacje od biura organizacyjnego WOŚP otrzymali uczniowie, którzy włączyli się w charakterze wolontariuszy w tegoroczną akcję Orkiestry – kwestowali na jej rzecz. Byli to:

Formela Julia, Pryczkowska Katarzyna, Lejk Jan, Blok Weronika – I T; Drążkowska Sandra, Agata Zimermann – II T; Kurowska Kamila, Labuda Sylwia, Głodowska Ewelina – III T; Neumueller Natalia, Elgert Patrycja, Miłosz Regliński – 1BSb; Myszk Dominik – 1BSa; Natalia Plichta, Kamila Benka – III ZSZb; Murawska Małgorzata – II ZSZb.

Dyplom z podziękowaniami za włączenie się w WOŚP 2018 otrzymała również szkoła.

 

 

 

 

 

Wyróżnienie, gratulacje i puchar otrzymała też klasa II T, która po raz drugi z rzędu wygrała szkolne rozgrywki międzyklasowe w piłkę siatkową. Zwycięska drużyna, pod wodzą swojego trenera, otrzymała gromkie brawa.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!