Konkurs Talent Roku 2018

Dodano: 23-03-2018

Talent Roku 2018

Dnia 20 marca 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Hieronima Derdowskiego w Kartuzach odbył się VII Powiatowy Konkurs Talent Roku 2018’ współorganizowany z Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach.

Celem konkursu była prezentacja umiejętności najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego w kategoriach: recytacja, piosenka aktorska i rozrywkowa, eko-kabaret, a tym samym propagowanie aktywnego uczestnictwa młodzieży w życiu kulturalnym.

Naszą szkołę reprezentowała w kategorii recytacja – Justyna Bach z kl.IV Technikum i otrzymała wyróżnienie za wiersz „Mówiłam żartem” Agnieszki Osieckiej, a w kategorii wokalnej wystąpiła Kamila Benka z kl. III ZSZb z piosenką pt. „Boję się”. Obie dziewczyny były świetne i życzymy im budowania dalszej kariery artystycznej.