Studniówka 2018

Dodano: 08-02-2018

Minęła Studniówka 2018 z wielkim hukiem!!!… Oj, minęła!

Bal studniówkowy maturzyści z Technikum w Somoninie mają już za sobą. Odbył on się w Agroturyzmie „U Rychertów” w Kiełpinie 12 stycznia 2018 roku. Miał nadzwyczajny charakter!Uczniowie i nauczyciele wciąż wracają myślami do chwil z tamtej nocy, do klimatu, który w tym czasie panował na sali…

By stało się zadość obyczajom, bal rozpoczął się staropolskim tańcem-polonezem. Następnie Pani Dyrektor, Elżbieta Świętoń dokonała oficjalnego otwarcia Studniówki, zaś wychowawczyni, Judyta Ducher w ten sympatyczny wieczór studniówkowy życzyła wszystkim gościom, przyszłym maturzystom szampańskiej zabawy.

Zgodnie z tradycją uczniowie zaprezentowali niecodzienny spektakl o królowej Elżbiecie, jej świcie i biednych żakach. W zabawny sposób przekonali, że pani dyrektor zapewnia uczniom ciekawe i zabawne życie w murach somonińskiego zamczyska.

Były też podziękowania za przekazaną wiedzę, za wyrozumiałość i cierpliwość oraz szczere przeprosiny za wszelkie niedociągnięcia ze strony przyszłych maturzystów.

Podczas uroczystego i jedynego w swoim rodzaju balu wszyscy zapomnieli o troskach, zmartwieniach i zanurzyli się w dobrej zabawie, poddali się urokowi tego wieczoru, cieszyli się horacjańską chwilą.

A doskonale znane wszystkim maturzystom majowe, maturalne dni już za pasem…