Zaproszenie – Międzyszkolny Turniej Gier Planszowych i Quizów w języku angielskim

Dodano: 18-01-2018

Międzyszkolny Turniej Gier Planszowych i Quizów w języku angielskim

Dnia 16 marca 2018r. w ZSP w Przodkowie odbędzie się Międzyszkolny Turniej Gier Planszowych i Quizów w języku angielskim. Szkolny etap kwalifikacyjny w formie testu z języka angielskiego odbędzie się 26 stycznia na 5 godzinie lekcyjnej w sali nr 4. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do opiekuna szkolnego kółka gier IMPera – Anny Ambros-Kozłowskiej.

Turniej w Przodkowie składać się będzie z dwóch etapów. W pierwszej części zadaniem uczestników jest rozwiązanie kilku anglojęzycznych quizów i rozegranie jednej anglojęzycznej gry planszowej. Do drugiego etapu zakwalifikowane zostaną 4 grupy z najwyższą liczbą punktów i między nimi rozegra się ostateczny etap turnieju.

W konkursie nagrodami rzeczowymi zostaną nagrodzeni laureaci trzech pierwszych miejsc, pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy.