Przygotowania do konkursu hotelarskiego

Dodano: 23-01-2018

W dniach 13-14 marca 2018 r odbędzie się Międzywojewódzki Konkurs dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej”. Ta dwudniowa impreza będzie miała miejsce w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku, ul. Szczecińska 60 oraz w Hotelu*****Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka. 

Konkurs ma na celu pobudzanie ambicji i doskonalenie umiejętności zawodowych przyszłych hotelarzy, stworzenie możliwości właściwego współzawodnictwa między szkołami i uczniami, wymianę doświadczeń i nawiązanie współpracy między szkołami kształcącymi w zawodzie technik hotelarstwa.

Naszą szkołę będą reprezentować dwie uczennice: Bach Justyna z klasy IV T oraz Kassner Klaudia z klasy II T, które intensywnie przygotowują się do konfrontacji z silnym przeciwnikiem. Dziewczyny pracują nad swoimi oryginalnymi autoprezentacjami oraz rozwijają umiejętności obsługi gościa w recepcji oraz w restauracji.