Finał WOŚP 2018

Dodano: 23-01-2018

26. Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018, a jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. 
Od wczesnych godzin porannych w niedzielę 14 stycznia na rzecz wyrównywania szans leczenia u noworodków na terenie gminy Somonino grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.Wraz ze sztabem somonińskiego Gminnego Ośrodka Kultury  kwestowali także uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie. Liczne licytacje, w tym tradycyjnie cielak; koncerty, pokazy, malowanie twarzy, czy Serduszko do nieba i pokaz gotowania – tak w wielkim skrócie przebiegał finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Somoninie.
Uczniowie ZSP Somonino zbierali również do puszki na terenie naszej szkoły, dziękujemy zatem 19 wolontariuszom, nauczycielom i całej społeczności szkolnej za włączenie się w tę szlachetną akcję.
To był naprawdę wyjątkowy i magiczny dzień. Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy się doskonale bawić i wspólnie robić naprawdę wiele dobrego. Atmosfery panującą tego dnia nie da się opisać słowami.