Nagrody Starosty Powiatu Kartuskiego 2017

Dodano: 26-09-2017

W dniu 19.09.2017r.w Zespole Szkół Technicznych w Kartuzach  odbyła się uroczysta gala  wręczenia nagród  Starosty Powiatu  Kartuskiego. Na uroczystości obecni byli wyróżnieni uczniowie, zamieszkujący w Powiecie Kartuskim,  dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, podlegających pod Powiat oraz zaproszeni goście. Imprezę prowadziła Dyrektor Wydziału Oświaty pani Jolanta Tersa. Nagrody wręczali Starosta Powiatu Kartuskiego pani Janina Kwiecień i Przewodniczący Rady Powiatu pan Mieczysław Woźniak.

Nagrodzone osoby z naszej szkoły to uczniowie klasy czwartej Technikum: Paulina Abramowska i Dawid Lejk oraz dwie tegoroczne absolwentki: Zofia Rzeszutek i Agata Stromska.

Galę wzbogaciły prezentacje przygotowane przez CIE  oraz występy muzyczne. Podano również kawę i poczęstunek. Gratulujemy nagrodzonym, ap pozostałych zachęcamy do pracy.